PLASTOVÁ OKNA

 

  • Pro výrobu oken používáme profily firmy VEKA, která na klíčové části profilů zásadně nepoužívá recyklované materiály, jako je tomu u 90 % jiných dodavatelů. Tím jsou zaručeny vynikající mechanické vlastnosti výrobků, zejména dlouhá životnost.
  • Okna jsou zhotovena ze stabilních a spolehlivých profilů VEKA SOFTLINE 70 s pěti komorami nebo VEKA SOFTLINE 82 se sedmi komorami. Profily jsou vyztuženy pozinkovanými ocelovými vložkami. Okna vyrobená z profilů SOFTLINE 82 jsou v současnosti nejlepšími okny naší nabídky s celkovým tepelným prostupem 1,0 W/(m2K). Okna osazujeme izolačními dvojskly nebo trojskly s výborným koeficientem tepelné prostupnosti (od 1,1 W/(m2K) až po 0,6 W/(m2K)) .
  • Samozřejmě si můžete zvolit barvu a dezén profilů. Vzorníky jsou k dispozici ve formuláři pro kalkulaci případně se na skutečné vzorky můžete přijít podívat do naší zakázkové kanceláře. K oknům dodáváme i sítě proti hmyzu.

 

Máte další dotazy? Kontaktujte nás na našem Facebookue-mailemtelefonicky nebo nás navštivte v naší kanceláři. Rádi Vám poradíme.

Naši partneři

Podtext k našim partnerům